2011. áprilisában került sor a katolikus iskolák között rendezett "Harmatcsepp" levelezős hittanverseny középdöntőjére Zalaegerszegen. Az országos versenyben résztvevő 650 diák írásban vizsgázott. A kijavított anyagok kiértékelését követően május 20-án derült ki, hogy nagy örömünkre a Szombathelyi Egyházmegye zalaegerszegi "Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium" intézményét a zalatárnoki 3. osztályos Baki Florentin  és a zalaszentgyörgyi 4. osztályos Császár Amina képviselheti a 2011. május 28-án délelőtt megrendezésre kerülő országos döntőben a Pest határában lévő Pécelen.

A versenyre való eljutási nehézségek ellenére Amina és Florentin családjával elutazott a verseny döntőjére.

Plébániánk ismét büszke lehet kis ministránsára! Az országos verseny döntőjében ugyanis Florentin a 3. osztályos kategóriában elnyerte az 5. helyezést! Ugyanakkor Amina a 4. osztályosok kategóriájában 8. helyezést ért el. Gratulálunk mindkettejüknek az elért  szép eredményhez!