A győri Szent Imre plébánia kommunikációs stábja fontosnak tartja, hogy kihasználja az internet lehetőségeit, ezért folyamatosan frissíti, újítja honlapját.

Néhány hete elkezdték feltölteni a YouTube oldalára is az anyagaikat: vasárnapi prédikációkat, elmélkedéseket, színdarabokat szeretnének láthatóvá-hallhatóvá tenni – tájékoztatta szerkesztőségünket a plébánia illetékese.

Az internetes misszió témája egyre gyakrabban szerepel a vatikáni megnyilatkozásokban is. Amint XVI. Benedek is megállapította a tömegtájékoztatás világnapjára írt üzenetében: A keresztények arra kaptak meghívást, hogy bizalommal és alkotó szellemmel kapcsolódjanak be a világhálóba, amely az emberi élet integráns része.

A győri plébánia honlapját itt tekintheti meg. Nemrég indított új honlapot a novai plébánia is.

Magyar Kurír