Tóth Tibor plébános Dr. Konkoly István szombathelyi püspök több milliós támogatásával és ugyancsak több milliós pályázati forrásból újraépíttette a plébánia tetejét, a nyilászárók kivételével belülről teljes egészében felújíttatta az épületet. Elkészült az új vizesblokk, a gáz és faüzemű központi fűtési rendszer, új mosdók kerültek kialakításra, új csempézést, festést, járólapozást illetve padlózatot kaptak a helyiségek. Új, két beállásos garázs épült, míg az addig garázsként használt valamikori pince lakályos közösségi helyiséggé alakult át. Az addig üresen tátongó emeleti szobák bútorzatot, emeletes ágyakat kaptak, ezzel lehetővé téve 24 fős csoportok táboroztatását az egész év folyamán.

Plébániánk, közösségünk szívesen veszi táborozni vágyó fiatalok, csoportok jelentkezését az egész év folyamán. Előzetes egyeztetés Tóth András plébános úrral a megadott elérhetőségeken!

Tételek
ElsőElőző12KövetkezőUtolsó